Přeskočit navigaci

O nás

Firma PVT kontakt s.r.o. byla založena 5. května 1992. Jedná se o rodinou firmu, která se hned od svého založení věnuje pouze prodeji vodoinstalačního materiálu, topenářského materiálu a službám s tím souvisejícím.

V sortimentu jsou zařazeny výrobky od renomovaných zahraničních i tuzemských výrobců tak, abychom byli schopni pokrýt všechny kavalitativní i finanční požadavky zákazníků. Ke všem výrobkům, které prodáváme, je dostupný kvalitní záruční i pozáruční servis.

Chceme, aby všichni naši zákazníci, a to jak stavební a montážní firmy, tak i konečný spotřebitel, měli aktuální informace o všech novinkách, jak cenových, tak i výrobních. Zároveň se snažíme rozšiřovat sortiment tak, abychom včas podchytili všechny nové technologie a změny ve vývoji. V případě zájmu zákazníka dopravujeme u nás zakoupený materiál přímo na místo určení. Na to máme k dispozici vlastní vozový park.

Spolupracujeme také s montážními firmami, které mají veškerá školení na montáž námi dodávaného materiálu. Na základě této spolupráce jsme schopni konečnému zákazníkovi dodat materiál, dovézt na místo určení a zajistit odbornou montáž, při které jsou splněny všechny záruční podmínky.


Zákaznická linka - zavolejte nám: +420 384 321 219 Pošlete nám dotaz, rádi vám odpovíme Doporučit stránky známému